Бездомна ши-тцу Марні знайшла родину та стала зіркою Інтернету

Різне

Він просто вигнав бідну стару тварину на вулицю! Тиняючись вулицями Коннектикуту, виснажена Марні заглядала в очі перехожих в надії знайти того, хто її забере додому, відігріє, нагодує, просто полюбить і прийме в свою сім’ю як нового члена. Про це пише mur.tv.

Але бажаючих так і не знайшлося…

Зате на вбиту горем собачку звернув увагу перехожий, який відправив Марні в притулок. Чоловік не наважився забрати собаку до себе, тому що вона дуже погано пахла! Тому тварину і в притулку прозвали коротко і просто – Вонючка.

Трохи грубо, але ображати пса ніхто не хотів. Звичайно, його нагодували, відмили і обігріли, але хто б міг подумати, що у сліпої на ліве око собаки з вестибулярним синдромом незабаром з’явиться нова родина.

save dog

 

Загрузка...

Так, довго чекати не довелося! Вже через 4 місяці собака знайшла новий будинок в Нью-Йорку, добру господиню Ширлі, а головне – нове ім’я! Тепер вона більше не Вонючка! Собаку назвали в честь гітаристки Марні Стерн, і вона з гордістю носить нове дароване їй новими господарями ім’я.

save dog

 

Господиня Марни вважає, що собаки, яких беруть з притулку в дорослому віці, по особливому вдячні своїм новим господарям, які не побоялися на старості років ощасливити кинуту напризволяще тварину.

save dog

І Марни не перестає дякувати свою господиню за те, що та надала їй шанс зустріти старість в любові і турботі.

save dog

Зараз Марни вже 15 років. Близько 5 з них вона живе щасливим життям в будинку Ширлі.

save dog

Історія життя Марни вмить облетіла Інтернет, зробивши собаку справжньою зіркою мережі.

save dog

Зараз у Марні є свій Інстаграм з двома мільйонами передплатників, власний сайт, онлайн-магазин, книга і навіть, хто б міг подумати, додаток для айфона!

save dog

І, дивлячись на такі фотографій, можна сміливо сказати, що нове життя Марни надзвичайно насичене і по-справжньому щасливе.

save dog

Невже Марні балотується на пост президента Америки !? Не знаємо, але ось відпочивати по-королівськи Марні любить…

save dog

save dog

Жодна вечірка не обходиться без яскравої зірочки – Марні.

save dog

Ванну Марни приймає теж із задоволенням.

save dog

Ось така ось краса виходить після сушки вимитої шерсті!

save dog

А ще в онлайн-магазині Марні можна придбати іграшкову копію собачки.

save dog

Отакі от трапляються історії і в собачому житті!

save dog

Тепер Марні одна з найщасливіших собак, у якій є все, про що тільки могла мріяти покинута тварина. Здоров’я тобі, Марні, і довгих років життя! Будь щаслива, ти цього заслуговуєш, малятко !!!

Источник: bdzhola.com

Загрузка...
Загрузка...